Z kamarádky milenkou? Tyhle vztahy mají svoje „ale“!

Ačkoli se často říká, že žena a muž nemohou být pouze kamarádi, aniž by jeden z nich postupem času nechtěl něco více, je mnoho dvojic úžasným důkazem toho, že to přeci jen může fungovat. A ono to ve skutečnosti funguje skvěle!

Mít za nejlepšího přítele osobu opačného pohlaví skýtá i několik výhod, které zde ale nechceme v dnešním článku rozebírat. My se totiž zaměříme na něco úplně jiného.

Co bude následovat, když se kamarádka promění v milenku? Může to fungovat? Je to vůbec možné? Může se člověk, kterého jste až do dnešního dne vnímali jako svojí sestru, proměnit v objekt vaší sexuální touhy? Jak to probíhá? A co když to nevyjde? Přijdete jak o milenku, tak i o kamarádku? Pojďme na tyhle otázky společně najít odpověď!

Když jeden z vás žádá víc

Možná i vy máte dobrou přítelkyni. Je to žena s velkým Ž, která je tu pro vás prakticky 24/7. Můžete s ní probírat milostné vztahy, můžete s ní řešit naprosto cokoli. A ona poslouchá, nemá vůči vám žádné připomínky ani předsudky.

Je to prostě kamarád v sukni. Jenže pak se to najednou změní a jeden z vás začne chtít něco víc. A je úplně jedno, jestli ten impuls dostanete vy, nebo se cosi změní u vaší kamarádky. Co se stane pak…?

Může to fungovat?

Samozřejmě. Když se chce, všechno jde – vy tohle rčení neznáte?! Záleží na okolnostech. Pokud jsou city opětované, pak je reálné, že se z kamarádů stanou partneři, kteří už budou mít vybudovaný slušný základ vztahu. A na tom se dá stavět.

Pokud jeden z kamarádů žádá víc a ten druhý je ochotný tuhle změnu podstoupit – to znamená, že musí k tomu druhému rovněž chovat i trochu jiné city, nežli jako ke kamarádovi – pak se z kamarádů stanou milenci, z milenců partneři a když to dobře půjde, tak i manželé. Ale to bychom hodně předbíhali…

Co když jeden nechce…?

Může se stát, že zatímco jeden chce něco víc, druhý o to nestojí. Pak přichází zkouška vztahu, jestli se ten dotyčný, který by si přál posunout kamarádství zase o krůček dál, dokáže vyrovnat s tím, že přátelé i nadále zůstanou přátelé. Když je člověk rozumný, dojde mu, že nemá cenu cokoli lámat přes koleno a raději se podvolí, nežli aby ztratil dobrého přítele. To by přece byla škoda.

Cesta na tenkém ledě

Jiná situace nastává ve chvíli, kdy se kamarádi rozhodnou, že to zkusí. Že se z přátel stanou milenci se vším všudy. Najednou přijde sex, intimní sbližování, důvěrné okamžiky. Pokud vše bude klapat, máte vyhráno. Získali jste pro svůj život oporu a partnera, který je nejen vaší láskou, ale zároveň nejlepším přítelem.

Může to ale mít i jiný konec a to takový, že prostě zjistíte, že to nefunguje. Že to bylo daleko lepší, když jste byli přátelé. A co teď?! Přichází další zkouška, tentokrát padá na bedra obou zúčastněných. Ustojí to vaše přátelství? Vrátí se vše zpátky do normálu, nebo mezi vámi zůstane viset ono neoblíbené „ale“?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Další zajímavé články