Víte, čeho si ženy na mužích skutečně všímají?

Vyrýsované svaly? Luxusní značkové oblečení? Drahé hodinky? Čeho si na mužích ženy vlastně všímají? Většina chlapů je přesvědčena, že jsou to peníze, pekáč buchet a možná i nějaká ta vlastnost, která ženskou dostane do varu. Je tomu ale skutečně tak?

Na ženu lze udělat buď dobrý, nebo naopak špatný dojem. A někdy k tomu stačí vážně málo. Muži si mnohdy neuvědomují, že na protějšek umí (ne)zapůsobit i naprostými maličkostmi. Nenechte se zmást, chlapi: ženský si všímají mnoha věcí a o některých z nich možná nemáte ani tušení!

Jak jsou na tom vaše boty?

Jedna z mála věcí, kterou si muži přiznají, že na nich ženy řeší. A právě proto s ní začneme, protože je naprostý fakt, že ženy si bot u chlapů všímají a hodnotí je. A to nejen podle toho, jestli jim ladí k outfitu, což dokážou patřičně ocenit zejména primadony a ženy, kterým na vzhledu vážně hodně záleží.

Ale pokud má muž na nohou ošoupané a obnošené boty, které toho mají hodně za sebou, jsou špinavé a nechutné, pak je velká pravděpodobnost, že mezi ním a tou krásnou ženou, na kterou se snažil udělat dojem, ve finále nic nebude.

Máte upravené ruce?

Ženám neunikne žádná maličkost a to dokonce ani ta, o které si muži myslí, že si jich vůbec nevšímají. Opak je ale pravdou a třeba takové ruce jsou toho jasným důkazem. Právě rukou si žena všimne prakticky hned. Jsou vaše ruce čisté? Upravené? Nehty ostříhané? Nebo je tomu spíše naopak? Dejte si na to pozor, protože ženy ruce hodnotí. Žádná přece nechce, aby ji osahával chlap, jehož ruce jsou nechutné a zanedbané. Fuj.

Nasloucháte?

A je to tady. Vy jste to nečekali? Kromě upraveného zevnějšku ženám záleží i na vaší povaze a zejména pak na vaší schopnosti naslouchat. Všechny přitom moc dobře vědí, že to v drtivé většina případů chlapy vůbec nezajímá a jejich řečičky jsou beztak jedním uchem tam a druhým ven.

Možná ani vás ty její bláboly vůbec neberou, důležité ale je umět alespoň předstírat. Pokud nejste mistr v naslouchání a ve vylívání srdíček si nelibujete, pak tohle jednoduše musíte natrénovat. Alespoň na oko a pak se modlit, že to na vás partnerka nepozná.

Umíte se chovat?

Ženy po svém boku nechtějí burany. Nechtějí se zahazovat s někým, kdo se chová jako hrubián. Je to možná dávno otřepané klišé, které se opakuje pořád dokola, ale platí stále: ženy chtějí gentlemany! A všímají si vašeho chování od prvního okamžiku.

Tehdy máte vážně jen jednu šanci udělat dobrý nebo naopak špatný dojem. Pokud se totiž na první dobrou ukážete jako ignorant s nulovou špetkou vychování, pak už totiž žádnou šanci k nápravě nedostanete.

Věnujete jí pozornost?

Tohle není jen o naslouchání. To je totiž o tom, jestli věnujete pozornost jen jí, nebo jestli si během vašeho rozhovoru stihnete prohlédnout zadeček té sexy servírky, která vás obsluhuje. Pokud si žena všimne, že jste myšlenkami mimo, je to pro vás konečná.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Přihlašte se k odběru novinek

Maximálně jednou týdně vám budeme zasílat zajímavé články z našeho magazínu.