Udělejte ze sebe milence, kterého chce do postele každá!

Do role milence můžete být postaven v mnoha životních situacích. Ať už tehdy, kdy máte stálou partnerku, ale přesto potřebujete jisté vyžití i jinde, nežli za dveřmi vaší ložnice. Nebo třeba tehdy, kdy stálou partnerku nemáte a ani ji nechcete, ale stýkáte se s ženami, které zadané jsou a hledají povyražení.

Muži si myslí, že pokud žena hledá milence, touží jen po fyzickém uspokojení. Udělat jí dobře a ukázat, že jste v sexu pořádný machr? Jasně, dojem to asi udělá. Ale věřte, že pokud žena touží po milence, hledá u něho mnohem více. To je příležitost pro vás, abyste se stal přesně takovým milencem, kterého chce v posteli každá!

Není to jen o sexu

Jasně, sex hraje hlavní roli. Není to ale jen živočišné uspokojení potřeb, po čem ženy touží, když se spustí s milencem. Odhalte tedy, co ženy od milenců očekávají, a proměňte se v takového, o kterého se ženy budou ochotné prát!

Voňavo a čisto. To je základ!

Na ženu rozhodně neuděláte dojem nedostatečnou hygienou. To si vyjasněme hned na začátku. Když je v trenkách voňavo a čisto, je to základ. Základ každého milence, který chce udělat dobrý dojem. Jakmile tuhle část zanedbáte, s největší pravděpodobností zůstanete stát na první metě. Haha.

Ženy milují muže, kteří o sebe dbají. Většina z nich si také dává záležet, aby chlapovi vlezla do postele dokonale čistá, krásná a neodolatelně voňavá. A po svých milencích vyžadují totéž. Ženy prahnou po svůdném pyžmu. Nepříjemný pach je zaručeně odradí a ze sexu rozhodně nic nebude.

Předehra je důležitá!

Ať si ženský říkají, co chtějí. Většina z nich stejně touží po předehře, ačkoli se často tváří, že jim na tom vlastně vůbec nezáleží. Je to kec. Ženy prostě chtějí předehru! Chtějí být rozmazlovány a hýčkány. Proto na předehru nezapomínejte.

Možná ji sám nemáte rád. Možná jste ten typ muže, který jde raději hned na věc a nepotřebuje se klidně i hodinu nudně mazlit. Jenže pokud se v očích ženy chcete stát perfektním milencem, chtě nechtě zkrátka předehru vynechávat nemůžete.

Ukažte jí, kdo v posteli velí!

Ženy si často hledají milence právě z toho důvodu, že jim v sexu s partnerem něco chybí. A právě to očekávají od vás. Máte jim dát to, co nemají. Mnoha ženám chybí v posteli chlap, který se ujme vůdčí role. Který dá ženě jasně najevo, kdo v ložnici velí a kdo drží pomyslné otěže.

Naučte se proto působit sebejistě. Nebojte se dámě ukázat, že přesně víte, kam máte sáhnout, kde je potřeba vtisknout polibek a kde už si to žádá trochu odvážnější kousky.

Přesně tohle totiž ženy chtějí. Když budete naopak čekat, co udělá ona, možná si to ve finále tak nějak užijete, ale pověst dokonalého milence si pravděpodobně nezasloužíte. A vy přece chcete být tím, po kterém ženy prahnou, nebo snad ne?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Přihlašte se k odběru novinek

Maximálně jednou týdně vám budeme zasílat zajímavé články z našeho magazínu.