Typy žen, kterým se raději vyhněte

Většina mužů chce po svém boku milující partnerku. Chtějí mít vedle sebe někoho, kdo je bude zahrnovat láskou a pozorností. Kdo se o ně bude starat, kdo s nimi bude sdílet společné zájmy. Zkrátka někoho, s kým budou chtít strávit zbytek života.

Mnohdy už se zdá, že jste přesně takovou druhou polovičku našli. Že je to žena s velkým Ž. Prostě ta pravá, kterou byste si neměli nechat uniknout. Jenže pak si sundáte ony růžové brýle a začnete čelit realitě.

Možná se to stalo i vám. Na začátku vztahu byla daná žena naprosto ideální. Krásná, vtipná, zajímavá a natolik odlišná od těch ostatních. Mysleli jste si, že máte vyhráno, že tohle je váš životní jackpot. Jenže pak přišel tvrdý pád na zem, který vás donutil zamyslet se nad otázkou: jak z toho co nejrychleji ven?!

Jsou ženy, kterým je lepší se vyhnout

O mužích se často říká, že jsou to tvorové nenároční a nevybíraví. Že se dokážou spokojit s málem. Jenže někdy zkrátka narazíte na ženu, od které byste se měli držet dál minimálně na sto honů, protože vás s ní nečeká idylka, nýbrž naopak pořádná očista. My jsme pro vás dali dohromady seznam žen, o které by si rozumně smýšlející muž neměl opřít ani kolo.

Umělá Barbie

Znáte panenky Barbie? Pak určitě víte, že je pro ně typická nejen sladká růžová, ale především snaha vypadat za jakékoli situace dokonale.

Na první pohled se to zdá super, měli byste po svém boku nádhernou ženu, která by byla vždy oblečená do posledních módních výmyslů a vždy by působila upraveně. Jenže když se nad tím zamyslíte hlouběji, najednou vám dojde, že by onu dokonalost někdo musel hradit. A tím někým byste byli vy, kdo taky jiný?!

Roztomilé neviňátko

Přiznejte se, pánové, který z vás by nechtěl žít se ženou, která by mu dávala neustále najevo, že je pro ni nepostradatelný? Tak to vidíte! Snad každý muž chce být potřebný, a když mu to žena dává patřičně najevo, zvyšuje tím jeho ego.

Jenže pozor, pánové, takové ženy, které vypadají nevinně a vyzařují kolem sebe auru „potřebuji tě“, vás brzy začnou vysávat. Takové ženy jsou totiž nesamostatné, nesoběstačné a vlastně neschopné života na vlastní triko. A kdo by chtěl mít naprosto závislou partnerku, která ještě nestihla dospět?!

Chytrá horákyně

Mít chytrou partnerku, která dokáže udělat dojem na kamarády. To je pro mnoho mužů jasná trofej. Pakliže spolu poplujete na stejné vlně, budete si rozumět. Problém ale může nastat v případě, kdy se střetne váš svět zájmů. Zatímco vy dáváte přednost fotbalu, ona by nejraději chodila na výstavy.

A vy, jakožto milující partner, budete muset tyhle tyjátry absolvovat, aby byl doma klid. A přiznejte si bez mučení, jak dlouho vás to asi bude bavit?!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Další zajímavé články