Tričko pod sakem: ležérní styl nebo módní přešlap?!

Už dávno neplatí, že muži nosí sako jen do společnosti. V současné době je trendy nosit moderní saka i v rámci každodenního outfitu. Nejčastěji po něm sáhnou muži, kteří touží vytvořit ležérní a nenuceně elegantní look, který dokáže zahrát na strunu ženské přitažlivosti.

Když se řekne sako, většina lidí si automaticky představí košili. A taky kravatu a společenské kalhoty, ale o tom v dnešním článku řeč nebude. Je pravda, že pokud si na sebe muž oblékne sako, tak nějak se od něho očekává, že si k němu oblékne i košili.

Je ale opravdu nutnost nosit pod sakem pouze košili? Nemůže být košile nahrazena tričkem? Na tuhle otázku dnes společně najdeme odpověď!

Nebudete za hlupáka?!

Spojení saka a košile je v dnešní době už jakýmsi zažitým standardem. Dobře padnoucí sako a k němu slušivá košile představují dvojici, která je k vidění dnes a denně a to nejen ne společenských akcích, ale i v mnoha zaměstnáních – co třeba takoví bankéři nebo realitní makléři?

Mnoho mužů si ale stále častěji pohrává s myšlenkou, že by si pod sako místo košile oblékli tričko. To má doma každý a společně s dalšími kousky tvoří základní sestavu pánské šatní skříně. Nabízí se tedy otázka, jestli si skutečně můžete obléknout tričko pod sako a jestli v takovém outfitu nebudete spíše za hlupáka, nežli za někoho, kdo má odvahu porušovat pravidla?!

Nosit nebo nenosit?

Proč to nadále okecávat: pojďme už raději tuhle otázku rozlousknout, protože co si budeme nalhávat: stejně na nic jiného nečekáte! Skutečnost se má tak, že pokud si opravdu chcete pod sako obléknout tričko, můžete.

Ještě než se začnete nadšeně plácat po ramenou, že jste si to od začátku stejně mysleli, dovolíme si vás vrátit zpátky nohama na zem. Nošení trička pod sakem má totiž svoje pravidla. Jaká? To se dozvíte, pokud budete číst dál!

Musíte myslet na správný střih

Když už tričko pod sako, pak jedině takové, které vám dobře padne. Nemůžete si na sebe obléknout vytahané tričko, které nosíte na doma, když se chcete cítit pohodlně. Potřebujete dobře padnoucí střih, čímž rozumějte takové tričko, které vám nebude ani příliš dlouhé, ani příliš těsné a které nebude ani příliš krátké, ani příliš dlouhé. Vydejte se zkrátka zlatou střední cestou a bude to dobré.

Vybírejte střídmé barvy

Kdo chce nosit tričko pod sakem, měl by rychle zapomenout na výrazná, křiklavá a extravagantní trička, která hrají všemi barvami nebo jsou dokonce zdobená nějakým potiskem.

Nepsané pravidlo totiž umožňuje nosit pod sakem pouze trička střídmějších barev, které na sebe moc neupozorňují a vypadají nedbale elegantně. Když už tedy chcete porušovat pravidla, oblečte si pod sako třeba bílé, černé, šedé nebo tmavě modré tričko. Tím nic nezkazíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Další zajímavé články