Těchto 5 věcí na vás zhodnotí každá žena nejdříve

Dbát o svůj zevnějšek a udělat dobrý dojem. To je cílem mnoha mužů na prvních soukromých i obchodních schůzkách. Zvláště v případě, kdy proti sobě mají tak přísného protivníka, jako je žena. Čeho si ženy na mužích nejdříve všimnou?

Zeptali jsme se dvaceti žen, jak je pro ně první dojem důležitý a čeho si všimnou na muži nejdříve. Některé detaily vás možná překvapí!

1. Úsměv a bělostný chrup

Úsměv odzbrojuje a vnáší příjemnou atmosféru na každou schůzku. Při osobní i pracovní schůzce se na ženu usmívejte už když přicházíte. První, co musí spatřit, je váš úsměv. Pečujte o váš chrup zejména v případě, kdy je barva vašich zubů poznamenána pitím kávy, čaje nebo kouřením. Nestyďte se obrátit ani na dentální hygienistku a požádejte o profesionální bělení zubů.

2. Držení těla

Ženy odpradávna touží být mužem ochraňovány. I když emancipace sahá hluboko do naší společnosti, ženy si stejně podvědomě vybírají muže, se kterým se cítí v bezpečí. A proto s hlavou vzhůru a narovnat záda! Přidejte energickou chůzi a najednou jste někým kdo se nebojí čelit výzvám.

3. Oblečení a smysl pro detail

Nezáleží na tom, jestli oblékáte košili a kalhoty či sportovní šortky a triko. Ženy si všímají něčeho jiného. Zda je oblečení vhodně sladěno, zda zvolené barvy tvoří hezký celek a jestli nemáte oblečení ušpiněné, pokrčené nebo snad roztržené. Pozor také na výraznou barvu ponožek nebo opasku. Při první schůzce je vhodnější zvolit tlumené barvy!

4. Vůně

Bez kosmetických přípravků se dnes neobejdeme. Parfémy už dávno nejsou doménou jen žen. Každý den musíte sáhnout jak po deodorantu, tak po parfému. Deodorant by nikdy neměl mít výraznější vůni než parfém. Nejlepší cestou je, když zvolíte oba výrobky z jedné produktové řady. Parfém nikdy nekupujte přes internet, je třeba jej vyzkoušet!

5. Komu patří vaše pozornost

Stává se to velkým nešvarem a ženy jsou na tuto skutečnost mnohem citlivější než pánové. Nikdy neodkládejte mobilní telefon na stůl! Není ani v pořádku, když jej budete každých pár minut vytahovat z kapsy, kontrolovat hovory nebo snad surfovat a psát na sociální sítě! Vaše pozornost musí patřit jen ženě, se kterou máte schůzku. Nic není v dané chvíli důležitější, než ona!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Další zajímavé články