Proč ženy dávají přednost mizerům před slušňáky?

Ženy mají slabost pro špatné muže. Říkejte jim třeba mizerové, rebelové nebo třeba špatňáci. Ono je vlastně úplně jedno, jak tyhle chlápky nazvete, tak či onak dají ženy ve většině případů přednost jim. A vás logicky napadne otázka: proč?!

Možná i vám se stalo něco podobného: nosili jste ji na rukou, dělali jste pro ni první poslední, měla díky vám všechno, na co si jen prstíčkem ukázala a ve finále vám dala kopačky kvůli týpkovi, který si jí nezasloužil ani co by se za nehet vešlo.

Je jasné, že vás to štve a rozčiluje. Vždyť to takhle vůbec nemělo být! To vy jste jí snášeli modré z nebe, ne on! To vy jste plnili všechna její přání, ne on! To vy jste byl ten slušný, hodný a milující, ne on. A víte co? Možná právě v tom je ta chyba!

Proč se ženám líbí mizerové?

Pokud byste před jakoukoli ženu postavili slušnáka s roztomilým kukučem a srdcem na dlani a vedle něho mizeru s drsným lookem a jiskrou v oku, pak si buďte jistí, že si pokaždé vybere toho mizeru. Prostě to tak je.

Ženy přitahují podivní chlápci, kteří nejdou daleko pro sprosté slovo, kteří vypadají drsně a kteří se ničím a nikým nemazlí. Chcete vědět, v čem mají tihle muži navrch? V čem jsou lepší? Zajímavější? Lákavější? V tom případě čtěte dál a určitě se to dozvíte!

Důvod první: Neptají se a prostě jednají

Zatímco slušňáci vždycky dávají na názor jejich drahé polovičky, mizerové si všechno dělají podle sebe. A právě to ženám imponuje, protože získávají pocit, že daný muž přesně ví, co chce a jde si za tím – klidně i přes mrtvoly.

Pro ženy je daleko lákavější muž, který je sice tak trochu sobec, protože se neptá na názor druhých a jede si to svoje, ale v něžném pohlaví vzbuzuje pocit, že je to ten správný chlap s velkým CH, který se dokáže rozhodovat sám za sebe a podle sebe.

Důvod druhý: Nemají snahu cokoli měnit

Mizerové nemají rádi, když se jim někdo plete do života a snaží se je přimět něco dělat jinak, nežli jak to dělat chtějí. A stejně tak, jako to nemají rádi u sebe, nepletou se do života těch druhých – tedy ani svých partnerek. A to se ženám líbí.

Špatným chlápkům je tak nějak úplně jedno, jestli žena kouří, pije nebo se obléká lacině. Podle nich je to její věc. Proč by jí do toho měli kecat? A buďte si jistí, že ženy dají přednost mužům, kteří na nich nechtějí nic měnit.

Důvod třetí: Ničeho se nebojí

Mizerové jsou pro každou špatnost. Když se slušňák drží zkrátka, mizera do toho jde po hlavě. Když se hodný kluk raději dvakrát rozmýšlí, rebel to prostě udělá.

Nepřemýšlí nad následky a je mu to jedno. Mizerové jsou prostě pro každou špatnost, ať už jde o cokoli. Mají kolem sebe přitažlivou auru, je s nimi zábava a ženy se nikdy nenudí. A tohle je přesně to, co ženy chtějí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Další zajímavé články