Poznejte důvody, kvůli kterým muži podvádí své partnerky, a dejte si na ně pozor

Co muže vede k tomu, že neumí být věrní? Ze strany žen je jim to samozřejmě často vyčítáno. Ani přesto si však (někteří) nedokážou pomoci. Co stojí za neutuchající potřebou podvádět?

Možná máte s nevěrou zkušenost, možná taky ne. Většina mužů, bez ohledu na to, zda někdy svoji partnerku podvedli či ne, však otevřeně přiznává, že myšlenky na zálety mají pořád. Nabízí se otázka: proč?!

Chceme nové maso!

Chlap může mít po svém boku dokonalou přítelkyni, kterou mu pro její vzhled či perfektní tělo budou kamarádi závidět. I přesto v něm však bude touha po novém mase. Muž může mít perfektní krásnou ženskou, ale stejně si najde milenku.

Zajímavé na tom je, že milenka bude úplně jiné kafe, nežli jeho partnerka. Nevěrní muži si vybírají typově odlišné milenky, protože touží po novém zážitku a dobrodružství, kterého se jim doma (zvláště po dlouhodobém vztahu) jednoduše nedostává. Nová kráska je nové maso, které je tak vzrušující, tak lákavé a tak neodolatelné!

Máme v sobě lovce!

Podle odborníků jsou muži i v dnešní vyspělé době stále lovci. Jediný rozdíl spočívá v tom, že svůj lovecký instinkt v porovnání s předky maskují a mají ho uvnitř sebe. Právě lovecký instinkt a neustálá potřeba lovit nové ženy, je jedním z důvodů, proč muži nedokážou být svým partnerkám věrní.

Někteří dokonce bez okolků přiznávají, že pokud by měli strávit život pouze po boku jedné ženy a s představou, že už nikdy neuspokojí žádnou další, raději by umřeli. Tak si to přeberte, možná to totiž vnímáte stejně.

Vnímáme to jako úspěch!

Najdou se muži, kteří si milenky hledají jen proto, aby sami sobě něco dokázali. Nevěrami si tak léčí svoje komplexy, pochroumané ego snaží se sami sebe přesvědčit, že jsou ve skutečnosti lepší.

Vůči jejich partnerkám to sice není ani trochu fér, ale je to úplně stejné jako v případě výše zmíněných lovců – ani tito muži si totiž nedokážou pomoci. Potřebují nové zářezy do pažby, aby si dokázali, že jsou pořádní chlapi. Nemáte to náhodou zrovna tak?

Máme slabou vůli!

Když se kolem chlapa začne motat pohledná žena, která vysílá jasné signály, jimiž naznačuje, že je svolná k čemukoli, jen málokterý dokáže odolat. To už tak prostě je.

Zdá se, jako by chlapi byli takhle od přírody naprogramovaní. Jasně, najdou se světlé výjimky – muži, kteří by v takový okamžik utíkali zpátky domů ke svým ženám. Drtivá většina z nich by ale podlehla a na výčitky (pokud by vůbec nějaké přišly) by mysleli až poté.

Nejsme (u)spokojení!

Jedním z důvodů nevěr ze strany mužů je nespokojenost. Možná lépe řečeno neuspokojenost. Však víte, co tím máme na mysli. Když se chlap ve vztahu necítí ok, něco mu chybí a nejčastěji je to uspokojení v posteli, pak to logicky začne hledat jinde. A to dává docela smysl, nemyslíte?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Přihlašte se k odběru novinek

Maximálně jednou týdně vám budeme zasílat zajímavé články z našeho magazínu.