Pohodlná mikina se stane vaším nejvěrnějším parťákem. Jak si vybrat správně?

Dávno odzvonilo dobám, kdy byla mikina považována za ryze volnočasový kousek, který je vhodný tak akorát k lenošení doma na gauči. V současné době má mikina čestné místo v pánském šatníku a skutečnost se má tak, že by žádnému muži neměla chybět. Mikina je totiž kousek nejen praktický, ale zároveň i nesmírně pohodlný a stylový.

Možná i vašemu šatníku by bodla změna. Možná by si zasloužil trochu svěžího vánku v podobě nové mikiny, které by obsah šatní skříně ozvláštnila a oživila. Jak si ale vybrat správně, když jich je tolik druhů?! Na to se společně podíváme v dnešním článku, na jehož konci už určitě budete mít jasno!

2+1 rada jak vybrat pánskou mikinu

Při výběru pánské mikiny se můžete ohlížet na 3 kritéria:

  • účel
  • styl
  • design

Tyhle tři body vám pomohou najít perfektní mikinu, která vám dokonale sedne, která vám bude slušet a která vám zajistí vytoužené pohodlí. Pojďme se teď společně na jednotlivá kritéria podívat trochu blíže.

1. Účel nošení

Hned na začátku byste měli mít jasno, kam danou mikinu budete nosit. Pokud si myslíte, že na tom ani tak nezáleží  – pletete se.

Podle toho, kam si mikinu oblečete, se můžete rozhodovat, jestli si můžete dovolit koupit mikinu s kapucí nebo bez kapuce, jestli se spíše hodí mikina v nějaké neutrální a střídmé barvě, nebo jestli se můžete odvázat a vybrat si nějaký extravagantní model, jestli je vkusné pořídit si mikinu s nápisem, nebo je lepší vsadit na jednoduchý design.

Ještě než se pustíte do výběru, ujasněte si, kam si danou mikinu budete oblékat. Do práce? Na pivko s kamarády? Na romantickou večeři ve dvou? Nebo třeba na doma, až budete sledovat fotbal?

2. Styl mikiny

Není mikina jako mikina, o čemž se velmi brzy přesvědčíte sami. K dostání jsou mikiny s kapucí i bez kapuce. Pořídit si můžete mikinu na zip nebo takovou, která se při oblékání přetahuje přes hlavu. Pak jsou tu kombinace, kdy si můžete pořídit mikinu na zip s kapucí nebo mikinu na zip bez kapuce.

Funguje to i obráceně, tedy že si můžete pořídit mikinu s kapucí, která se přetahuje přes hlavu, stejně tak i model bez kapuce. V tomto případě jde nejen o to, kam danou mikinu unosíte, ale záleží i na vašem vkusu, stylu a samozřejmě na vašem pohodlí. To by mělo být vždy na prvním místě.

3. Design a barvy

V neposlední řadě je určitě důležitý design a barva mikiny. Klasikou zůstává černá a bílá barva, velmi časté jsou i šedé pánské mikiny. Barev je však k dostání daleko více a možnosti pro výběr jsou tak prakticky neomezené.

Stejně se to má i s designem, který může být jednoduchý, nebo naopak hodně výrazný. Záleží na vás, jestli si pořídíte mikinu s decentním nápisem, výstředním obrázkem nebo logem vaší oblíbené značky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Další zajímavé články