Pánský šatník má svá pravidla. Nechybí vám některý základní kousek?

Mysleli jste si, že oblečení řeší jen ženy? Jste na omylu. Stále více mužů dbá na svůj zevnějšek, protože jednoduše chtějí vypadat dobře. Dávají si záležet na kombinaci prvků svého outfitu a někteří v umění vytvořit perfektní look zachází až tak daleko, že k sobě jednotlivé kousky musí dokonale pasovat.

Chcete-li udělat dojem a udržet krok s aktuálními trendy, měli byste se zamyslet nad obsahem svého šatníku. Nikoho nezajímá, že tam máte bordel a chaos.

Důležité je, jestli vaše šatní skříň obsahuje všechny základní kousky. V pánském šatníku totiž nesmí chybět svetr nebo třeba kvalitní košile.

Základní kousky pánského šatníku jsou skromné

Chlapi a hadry? Možná nad tím chcete kroutit hlavou. Jenže i muži oblečení řeší. Chtějí vypadat trendy. Chtějí dělat dojem na první dobrou. Chtějí upoutat pozornost. Chtějí se líbit. A ženy si jejich snahy samozřejmě všímají.

Pojďte proto společně s námi odhalit, jaké základní kousky musí obsahovat i váš šatník. Možná totiž zjistíte, že za základní výbavou tak trochu pokulháváte.

Košile je klasika. A jen jedna nestačí!

Jako první si dovolíme zmínit košili. Otázka přímo pro vás: máte ve skříni košili? Pokud ano, dostáváte plusový bod. Košile bezesporu patří k mužům podobně jako k ženám patří šaty.

Dá se nosit nejen formálně k obleku, ale když jí zkombinujete třeba s džíny, vytvoříte perfektně uvolněný look, ve kterém vám ženy neodolají.

A pozor, pánové. Pokud jste si mysleli, že stačí mít doma jeden kousek, pak jste vedle. Jen jedna košile totiž nestačí. Za základ se považují minimálně tři!

Pohodlné džíny. Bez nich se neobejdete!

Co by to bylo za pánský šatník, pokud by v něm nebyly džíny? Můžete se třeba stavět na hlavu, ale bez džínů to jednoduše nepůjde. Dokonale padnoucí džíny, které jsou pohodlné a pokud možno kvalitní – to je zkrátka základ, na kterém se dá bezpečně stavět.

Zapomeňte ale na takové, u kterých si šlapete na nohavice nebo na takové, které vám jsou volné na stehnech, že byste se do nich vešli ještě jednou. Džíny musí pasovat, jinak je to opravdu o ničem.

Vkusný svetr. I ten potřebujete!

Samozřejmě nemáme na mysli vytahaný svetr po dědečkovi, který toho hodně pamatuje, a léta jsou na něm viditelně znát. Naopak. Řeč je o kvalitním svetru, u jehož pořízení vám možná ukápne slza, protože nebude nejlevnější. Ale vyplatí se do něho investovat.

Svetr se dá unosit na nespočet příležitostí. Co třeba v kombinaci s košilí, ze které necháte vykukovat jen límeček? Možná to nevíte, ale na ženy tahle dvojice svým způsobem působí, protože díky ní muži vypadají elegantně.

Stejně tak ho unosíte k obyčejným džínům i ležérním kalhotám. Mít svetr ve své skříni je zkrátka nepsaná nutnost.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Přihlašte se k odběru novinek

Maximálně jednou týdně vám budeme zasílat zajímavé články z našeho magazínu.