Nejlepší cviky a triky, se kterými posílíte nohy

Dokonale vypracované a svalnaté nohy jsou tajným snem snad každého muže. Když už se nerýsují perfektní buchty na břiše, chtějí alespoň samými svaly vytesané nohy. To dá přece rozum, nebo snad ne?

Jak ale dosáhnout toho, že budou vaše nohy pro ženy atraktivní? V dnešním článku vám prozradíme ty nejlepší cviky, se kterými posílíte nohy. A ženský při pohledu na ně budou slintat, to se můžete spolehnout!

Máte doma rotoped? Ne? Chyba!

Ještě než si začnete ťukat na čelo a povídat něco o tom, že rotoped je pro ženský, kdežto chlapi na něm nemají co dělat, nechte si raději vysvětlit, že právě na rotopedu se dají skvěle posílit nohy a zároveň vypracovat hýždě.

Mimo jiné pravidelnou jízdou na rotopedu, které se můžete věnovat klidně i u fotbalového zápasu v televizi, perfektně posílíte svoji fyzickou kondici.

Pokud chcete vidět nějaké výsledky, najděte si pro jízdu na rotopedu minimálně 40 minut. Pokud na něm budete jezdit poctivě a klidně i každý den, do měsíce se začnou objevovat první kýžené a zasloužené výsledky.

Už jste někdy zkusili veslování?

Podívejte se na kteréhokoli veslaře, a pokud půjde o jeho vytesané nohy, budete mu tiše závidět. Neexistuje veslař, který by neměl perfektně vysportované svaly (nejen) na nohou. Pro vás je to jasná motivace se těmto sportovcům alespoň přiblížit.

Jak? Odpověď je jednoduchá: veslováním! Nemusíte samozřejmě hned sedat do speciální loďky na vodě a zdolávat místní potoky. Ve fitness centrech, posilovnách nebo i na internetu, pokud si jej budete chtít pořídit domů, najdete veslovací trenažéry, na kterých byste měli cvičit alespoň 30 minut ideálně 4x do týdne.

Máte na to cvičit s vlastní váhou?

Cvičení s vlastní váhou se často podceňuje a přitom úplně neprávem. Je to jeden z druhů cvičení, ke kterému toho v podstatě moc nepotřebujete a přitom můžete dosáhnout fantastických výsledků.

Naprosto jednoduchým a přitom mega efektivním cvikem na posílení nohou jsou obyčejné dřepy, které zná snad úplně každý. Mimo dřepů můžete vyzkoušet také zanožování, unožování nebo si pořídit speciální TRX závěsný systém a díky němu cvičení s vlastní váhou posunout na úplně jinou úroveň.

Co si myslíte o klasickém běhu?

Běhání je sport, kterému se může věnovat úplně každý a v podstatě k němu nic nepotřebuje. Vystačíte si pouze s kvalitní obuví a to je tak jediné, do čeho je potřeba investovat, pokud se rozhodnete běhat.

Běhat můžete klidně každý den, záleží samozřejmě na vaší fyzické kondici. Buď můžete vyběhnout do přírody, nebo do ulic, pokud se cítíte pohodlněji doma, pořiďte si běhací pás a běhejte klidně doma u televize nebo nahlas puštěné hudby. Běh se možná na první pohled tváří obyčejně, ale dokáže přinést příjemné výsledky a to poměrně brzy.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Přihlašte se k odběru novinek

Maximálně jednou týdně vám budeme zasílat zajímavé články z našeho magazínu.