Nadělte (si) masáž nejen pod stromeček

Ponožky nebo parfém, kterým se zase někdo netrefil do vašeho vkusu… Dárky se dají naštěstí pojmout zcela originálně. Včetně těch, které si koupíte sami, protože takové dárky jsou nakonec stejně ty nejlepší. A co takhle si dopřát něco pikantního, třeba erotickou masáž?

Proč vyrazit na erotickou masáž?

Erotická masáž v sobě spojuje smyslný prožitek s dokonalým uvolněním. Hlavním cílem masáže je navodit vzrušení. Zůstávají ale samozřejmě i všechny benefity masáže klasické. Masírovaný se dokonale uvolní, zrelaxuje a zapomene na každodenní stres.

Tento typ masáží patří mezi vyhledávané a celosvětově oblíbené. Proto se dočkal řady obměn a doplnění o nemálo specifických rekvizit. Základ zůstává stále stejný – doteky v podobě tření, hnětení, hlazení či roztírání. A to po celém těle až k intimním partiím.

U erotických masáží ale přirozeně nemůže chybět  například svůdné prádlo. Využití najdou lávové kameny, olej nebo třeba další doplňky jako pírka či hedvábné šátky. Požitek násobí taktéž využití vůní nebo relaxační hudba. Samozřejmostí je jemné uklidňující osvětlení v místnosti.

Jakou masáž si vybrat a kde

Zvláště oblíbeným druhem je pak mýdlová masáž pocházející z Turecka. Při ní dochází k využití mýdlové pěny, která dodává neodolatelně klouzavý efekt. Krásná masérka svým tělem klouže doslova po celém těle klienta, využívá se takzvaná metoda body to body. Díky tomu se velmi zintenzivňují a prohlubují vzrušující pocity z celé procedury. Příjemné teplo uvolňující se z mýdlových bublinek přispěje k tomu, že se budete cítit jednoduše úžasně.

Dnes již najdeme masérské salony po celé republice. Každé větší město tyto služby poskytuje. Nejvyšší počet salonů najdeme přirozeně v naší metropoli. Proto je nutné si pečlivě vybrat. Opravdu kvalitní masážní salon, který vám poskytne profesionální erotické masáže  najdete přímo v centru Prahy nedaleko Václavského náměstí. Volit můžete z několika půvabných a šikovných masérek i celé řady různých druhů masáží jako nuru nebo tu využívající Tenga Egg. Vyzkoušejte Erotické masáže Wellness Praha a poznejte skutečně nepoznané.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Další zajímavé články