Jste podpantoflák? Poznejte, jestli vás má žena v hrsti

„Ty jsi ale podpantoflák, Karle!“ řekli mu nedávno chlapi v hospodě. Zamyslel se nad tím a musel si přiznat, že ho má jeho ženská skutečně v hrsti. A ta představa se mu ani trochu nelíbila. Jak se to vlastně stane, že je z chlapa najednou podpantoflák, kterého řídí jeho žena?!

Teď si určitě říkáte, jak se to vlastně pozná. A jde to vůbec poznat? Že jste pod pantoflem? Samozřejmě, že to poznat lze. A vy byste to měli ve svém vlastním zájmu poznat ještě předtím, nežli si toho všimnou vaši kamarádi. Určitě nechcete nálepku podpantofláka, že ne?

Jste podpantoflák, když…

…ženě nosíte tašky a doprovázíte ji na nákupy

Nákupy z celého srdce nesnášíte, ale jakmile vaše partnerka zavelí, nasednete do auta a nejenže jí do nákupáku odvezete, ale ještě tam za ní běháte jako pejsek a nosíte jí tašky se všemi krámy, které si nakoupila a utratila za ně vaše peníze.

…se stravujete zdravě jen proto, že to po vás chce

Donutila vás vyměnit oblíbené klobásky, salámky a milovaný fast food za zdravá jídla, kterým kraluje zelenina, kuskus a další nechutnosti? A vy jste je začal poslušně jíst, protože vám to prostě řekla? Co se to s vámi stalo, chlape?

…se musíte ptát, jestli můžete do hospody

Tohle je typický znak jasného podpantofláka. Jakmile dospějete až do takové fáze, kdy se své ženy musíte dovolit, jestli můžete s kamarády na pivo, pak je to s vámi hodně mizerné. Možná ještě větší problém je to v okamžik, kdy své partnerce z hospody (když už vás tedy milostivě pustí) píšete, jestli se můžete zdržet. To je už vážně masakr.

…vám zakazuje kontakt s kamarády

Omezuje vás v kontaktu s kamarády? Pak byste se měl nad sebou zamyslet. Ještě donedávna jste byl zvyklí vídat se s partou přátel, kdykoli se vám zachtělo a najednou je vidíte jen tehdy, kdy vaše drahá polovička dovolí. Ale no tak!

…chodíte s ní do kina na slaďárny

Udělat tu a tam partnerce radost a vzít jí do kina na něco pořádně romantického? Chce to hodně odhodlání a přemlouvání sebe sama, ale když to tu a tam uděláte, bude vám jistě vděčná. Je ale rozdíl v tom, jestli do kina společně chodíte pravidelně, ale nikdy ne na to, na co chcete vy. Filmy totiž vybírá ona a vždycky jsou to romantické blafy.

…necháte za sebe partnerku odpovídat

Někdo se vás na něco zeptá a vy ani nestihnete cokoli říci, protože to za vás udělá vaše žena? Pokud jste jí dovolil, aby odpovídala za vás a k tomu všemu ještě tím protivným způsobem ve stylu „my už máme jiný program“ nebo třeba „to by nám nevyhovovalo“, pak není pochyb o tom, že vás má omotaného okolo prstu.

…vás donutí vyměnit luxusní fáro za rodinnou ojetinu

Přiměla vás vzdát se luxusního fára, které jste tolik miloval jen proto, abyste pořídil rodinný kombík a měl v čem vozit děti? Achjo. To jste to dopracoval opravdu daleko. Když se chlap vzdá autíčka kvůli ženský, není to důkaz lásky, ale důkaz toho, že ho má dokonale v hrsti.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Přihlašte se k odběru novinek

Maximálně jednou týdně vám budeme zasílat zajímavé články z našeho magazínu.