Jaké chování na mužích ženy skutečně nesnáší?

Muži si o sobě mnohdy často myslí. A bodejť by také ne! Vždyť právě oni jsou přece páni tvorstva. Stvořitelé. Ti, kteří překypují silou, jsou nezdolní a ženy k nim vzhlíží.

Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, jaké mužské vlastnosti dokážou ženy skutečně vytočit? Jsou totiž věci, které na vás ženy štvou, ale mnohdy je přehlíží. Pro vaše dobro. Jaké jsou vlastnosti, které ženy na mužích skutečně nesnáší? Kdo ví…třeba některou z nich máte i vy!

Jste bordelář?

Mezi lidmi panuje domněnka, že ženy jsou od toho, aby se staraly o domácnost a muži naopak od toho, aby vydělávali peníze. Kdysi to někdo řekl a lidstvo se toho drží zuby nehty. Muži nejsou od přírody naprogramováni na udržování pořádku (alespoň ne většina a rozhodně ne v takové míře, jako opačné pohlaví) tak to zkrátka je.

Nic to ale nemění na tom, že ženy bordeláře zrovna dvakrát nemusí. Mnoho mužů sice najde takový protějšek, který za něho ochotně uklidní, vypere, sebere ponožky ze země. Ale věřte, že ženy to nedělají rády. A pokud jste v bordelaření vážně extrém, pak možná budete mít problém zavadit o ženu, která by o vás projevila zájem.

Máte přebujelé ego?

Mezi ženami panují legendy o mužském egu. Každá ví, že všichni muži ho mají a že si na něm zakládají. Ego ale neznamená sebevědomí. Pro ženy je přitažlivý muž, ze kterého vyzařuje zdravé sebevědomí – přesně takového chce mít každá doma.

Opakem je ale muž, jehož jeho ego přerostlo. Jak se to pozná? Jednoduše. Ženy ve vás vidí akorát tak pitomce. Myslíte si o sobě příliš, chováte se jako macho a máte tendence lidi okolo sebe poučovat a ovládat. Vše se točí okolo vás, na ostatní neberete ohledy – a to ani na svoji partnerku. Možná právě proto si ji nedokážete udržet.

Chováte se dětinsky?

Do určité míry může ženám připadat jistá dětinskost u mužů roztomilá. Rozhodně se to s ní ale nesmí přehánět. V každém dospělém muži se stále ukrývá to malé dítě, které si pořád tak rádo hraje. Je to v pořádku, pokud s tím umíte správně naložit.

V opačném případě je to pořádný problém. Ženy nemají rády chlapy, kteří jsou ufňukanější nežli ony samy. Nemají rády chlapy, kteří se uráží kvůli každé pitomosti a poté trucují, dokud není po jejich. A stejně tak nemají rády chlapy, kteří mají z života legraci a nehledí do budoucna. Po boku takového muže jen málokterá žena bude chtít zestárnout.

Víte všechno?

Ačkoli je na jednu stranu pravda, že ženy milují muže, kteří mají všeobecný přehled a rozhled, na druhou stranu i tady platí, že všeho moc škodí. Pokud se totiž projevujete jako typický všeználek, který všude byl, všechno zná a všechno ví a umí nejlépe, pak věřte, že touhle svojí vlastností ženy vytáčíte.

Završíte to tím, že pořád mluvíte jen o sobě, co jste zažil, kde jste byl a co jste viděl. To už vyznívá jako chlubení se a ani to nemají ženy v lásce.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Přihlašte se k odběru novinek

Maximálně jednou týdně vám budeme zasílat zajímavé články z našeho magazínu.