Jak poznáte, že je pro vás ta pravá?

Každý z nás k sobě potřebuje toho pravého. Stejně jako ženy čekají na svého prince na bílém koni, hledají i muži k sobě dokonalou partnerku. A vůbec zde není řeč pouze o perfektním vzhledu, který jde v případě, že skutečně potkáte tu pravou, až na vedlejší kolej, protože je daleko více důležitějších věcí, nežli pouze povrchová krása.

Jenže jak poznáte, že ta žena, která možná právě teď leží vedle vás v posteli, která vám v tuhle chvíli chystá kávu nebo třeba vaří oběd, je skutečně ta, která vám byla vybrána? Jak získáte jistotu, že už nemusíte hledat žádnou jinou, protože lepší už stejně nenajdete?

Kdo hledá, ten najde

Určitě už máte za sebou několik vztahů, které prostě z nějakého důvodu nevyšly. Nezáleží na tom, co vedlo k jejich rozpadu. Prostě to tak mělo být. Jenže čím více vztahů člověk prožije, tím méně začíná věřit, že ho skutečně čeká ta opěvovaná pravá láska s velkým L!

Často pak máme tendence přestat se snažit, už nehledáme, protože jednoduše nevěříme, že to ještě někdy vyjde. A to je chyba. Znáte to přísloví: kdo hledá, najde? Tak se ho držte a nevzdávejte se. A pokud už vysněnou partnerku máte, pak se s pomocí následujících řádků ujistěte, že ona je pro vás skutečně tou pravou princeznou, na kterou jste celý život čekali.

Podporuje vás

V životě každého z nás přijdou situace, kdy budeme potřebovat podpořit. Je jedno, jestli to bude kvůli pohovoru v práci nebo ve snaze postavit se na vlastní nohy. Máte-li vedle sebe ženu, která vás za každé situace podpoří a vždy ve vás věří, pak jí střežte jako oko v hlavě, protože podporovat se navzájem není samozřejmost.

Inspiruje vás

Mít vedle sebe člověka, od kterého se můžeme inspirovat a stát se tak třeba lepším, zkušenějším je dar. Vlastně je úplně jedno, jak a v čem vás vaše drahá polovička inspiruje. Už jen to vědomí, že dělá něco, co vás mnohdy donutí uznale přiznat, že to dělá dobře a že byste to taky mohli dokázat, je důkaz toho, že je inspirací a vaší soukromou motivací.

Dělá vás šťastným

Podívejte se na zamilované páry, které spolu kráčí ruku v ruce a na ústech se jim rozplývá úsměv. A právě onen úsměv je znakem štěstí. Jasně, ne vždycky to vyjde a mnohé páry se po nějakém času už neusmívají, takže nejsou šťastní.

Pokud ale máte důvod k úsměvu třeba i po patnácti letech vztahu, pak to jednoznačně hovoří o tom, že vás vaše partnerka jednoduše dělá šťastnými. A takové je třeba držet se zuby nehty.

Jste pro ni na prvním místě

Teď se rozhodně nebavíme o ženách, které jsou ochotné splnit vám jakékoli přání a chovají se jako poslušní pejsci. My máme na mysli ženy, které si dokážou vážit samy sebe, ale přesto jsou nesobecké a myslí především na vás.

Pokud potřebujete podpořit a pomoct, pak jsou ochotné nemyslet na sebe a věnovat se vám. Když je to potřeba, dají stranou své plány a přizpůsobí se těm vašim.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Další zajímavé články