Jak bezpečně poznat, že si se ženou budete rozumět v posteli?

Podařilo se vám sbalit tu pěknou kočku, po které jste očkem pokukoval už nějakou tu dobu? Je sexy a rajcovní, vypadá dobře a každým pohybem vás dostává do varu? Pak vám jistě proběhla hlavou otázka, jestli bude dobrá v posteli. K čemu je totiž pěkný obal, ze kterého jdete do kolen, když obsah nestojí za nic?

Možná už se s danou dámou vidíte v posteli. Co když ale nebude dobrá? Jde to vůbec poznat ještě předtím, nežli skutečně dojde na věc? Jak předejít zbytečné ztrátě času a zklamání? Prozradíme vám signály, které napoví, že vámi vybraný úlovek bude za dveřmi ložnice stát za to!

Nestydí se flirtovat

Koketuje s vámi? Nestydí se flirtovat? Oplácí vaši pozornost? Je to na dobré cestě! Ženy, které rozumí umění flirtování a nebojí se s ním začít, jsou v posteli příslibem spokojenosti. Narazíte-li na ženu, která vás rozpálí jediným pohledem, nenechejte si ji utéct.

Jsou ženy, které si flirtování užívají. A jsou ženy, které odolávají vašim pokusům a mnohdy se tváří, že je ani nevidí. Neboje skutečně nevidí – a to už je vážně extrém. Proto je potřeba hýčkat si ženu, které flirtování není cizí. A pokud je v něm sakra dobrá, zbytečně to čekání na postelovou scénu neprotahujte!

Umí se hýbat

Ne nadarmo si mnoho mužů hledá svůj protějšek v baru nebo zkrátka kdekoli tam, kde se tancuje. I tady se dá totiž poměrně bezpečně zjistit, jak si na tom daná žena povede v ložnici. Stačí sledovat, jestli se umí hýbat na tanečním parketu.

Taneční pohyby dokážou napovědět mnohé. Třeba to, že ženská bude prkno, které vás neuspokojí. Nebo také to, že se bude stejně tak ladně a smyslně pohybovat v posteli, jako vás rajcuje na tanečním parketu. Tak co? Který typ ženy máte v hledáčku?

Vychutnává si jídlo

Teď jste si to možná přečetli ještě jednou, viďte? Třeba vám přijde podivné odhadovat ženské výkony v sexu podle toho, jestli se nestydí pořádně najíst. Tady ale nejde o to, jestli vaše kopretinka na posezení spořádá dvě meníčka z mekáče, nebo jestli si bude sousto po soustu ukusovat dietní salátek.

Tady jde o něco úplně jiného. O co? O požitek z jídla. Žena, která si jídlo vychutnává a užívá, si stejně tak užívá i sex. Smyslové vnímání zde pracuje na plné obrátky. Pokud na večeři zpozorujete, že si jídlo vychutnává, pak se můžete spolehnout, že si stejně tak vychutná i vás.

Je nepředvídatelná

Ženy, u kterých přesně víte, co řeknou, co udělají nebo jak se zachovají a jste tak před nimi minimálně o jeden krok napřed jsou možná životní jistotou, jež mnoho mužů vyhledává, ale pokud jde o postelové hrátky, v drtivé většině případů není zrovna o co stát.

Oproti tomu ženy, ve kterých se mnohdy nevyznáte a nedokážete je odhadnout, jsou jasným opakem. Pokud vás žena dokáže překvapit a zaskočit, ať už chováním nebo svým názorem, pak se máte v ložnici jistě na co těšit.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Přihlašte se k odběru novinek

Maximálně jednou týdně vám budeme zasílat zajímavé články z našeho magazínu.