Co ženy chtějí v posteli? Odhalte jejich tužby!

Potkali jste velmi milou ženu, která vám okamžitě padla do oka. Slovo dalo slovo a vy jste si spolu užili příjemný večer. Následovalo pozvání k vám domů, vše probíhalo tak hladce a bez problému. Nakonec jste spolu strávili noc plnou vášní a pak přišlo ráno.

Jenže na jejím obličeji se místo blaženého úsměvu střídala směs emocí, které ale očividně nehrály ve váš prospěch. Ve finále si sbalila svých pět švestek a beze slova odešla. A vy jste ji už nikdy neviděl. Zatímco ještě slyšíte její podpatky, jak rychle klapou po schodech, sedíte sám v prázdné posteli a ptáte se sám sebe: co sakra bylo špatně?!

Vždyť podle vás to byla úžasná noc, která by si rozhodně zasloužila pokračování. Ona je ale očividně jiného názoru. A pak vás přepadne onen nepříjemný pocit, že jste jako muž selhal. Že jste jí nestačil. Že jste neuspokojil její potřeby. A víte vůbec, co ženy v posteli chtějí?!

Už žádné noční fiasko

Možná i vy máte za sebou podobnou zkušenost. Určitě se shodneme na tom, že se nejedná o nic příjemného. Podobný zážitek dokáže otřást se sebevědomím a egem každého muže. Žádný z nich nechce žít s pocitem, že nedokáže uspokojit ženu. Přitom stačí tak málo! Stačí jen vědět, co ženy v posteli chtějí, po čem touží a co vyžadují. A když to víte, jste jen krůček od toho, udělat ten nejlepší dojem!

Něžná předehra jí pořádně rozparádí

I když ženy často říkají, že jim na předehře ani tak nezáleží, ve většině případů lžou. Ve skutečnosti jí chtějí. Všechny. Na rozdíl od mužů nejsou hned připravené nastoupit do akce. Potřebují chvilku času, aby se naladily na tu samou vlnu.

Vyžadují trochu pozornosti, aby se správně nažhavily, aby dostaly chuť. Pokud předehru vědomě vynecháváte a hned po ženě chcete, aby do toho skočila po hlavě, pak se nemůžete divit, že se potom tváří jako kyselé zelí.

Pozornost jen pro tebe, miláčku

Ženy chtějí být rozmazlovány. A v posteli dvojnásobně! Možná to nevíte, ale každá žena v hloubi duše touží po milenci, který dokáže upozadit svoje potřeby a chutě, aby upřednostnil ty její.

Všechny ženy chtějí mít v posteli partnera, který jim věnuje pozornost, který je ochotný zapomenout na svůj vlastní chtíč a ženě dokázat, že teď jde jen a jen o ni. Zkuste se příště tolik nesoustředit na svoje chutě a věnujte se o to více jejím potřebám. Zaručujeme vám, že to náležitě ocení.

Tímhle to ještě nekončí

Víte, čím ženu zaručeně naštvete? Když se po celém aktu odvalíte jako tuleň a do dvou minut usnete. Tím každou vytočíte, to je dávno známý fakt.

O to horší je to v případě, kdy onoho vrcholu během sexu dosáhnete jen vy, zatímco vaše partnerka zůstane někde za branami vyvrcholení. I když dosáhnete uspokojení, postarejte se o to, aby si i ona z vašeho milování odnesla onu kýženou trofej.

A pokud jí po sexu k sobě přivinete a prohodíte pár něžných slůvek, pak si můžete být jistí, že vám ráno neuteče s naštvaným ksichtíkem!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Další zajímavé články