Chcete udělat ten nejlepší dojem na ženu svého života?

Možná se snažíte tvářit drsně a nad věcí, ale i vy si musíte přiznat, že vám v hlavě minimálně jednou proběhla hlavou otázka, jak udělat dojem na ženu, která vás zaujala. Říkejte si, co chcete a klidně tvrďte, že vy chlapi tohle neřešíte. Dobře totiž víte, že kde je pravda.

Potkali jste krásnou ženu, která se vám líbí a která vás přitahuje? Pak je celkem logické, že na ni chcete udělat dojem. Na dobrém dojmu totiž ženám záleží. Jenže jak na to? Vyznat se v ženách není vždy jednoduché a muži mnohdy netuší, jak správně na ně. Pak je velmi snadné dojem pokazit – a to určitě nechcete.

Zapůsobit na ženu není tak složité

Představte si situaci, kdy potkáte perfektní dámu. Líbí se vám, je sexy a přitažlivá. Padne vám do oka na první dobrou a vy rázem víte, že ji chcete. Mezi vámi a daným protějškem však stojí jedna podstatná věc: dobrý dojem. Pojďme si proto prozradit, jak udělat na ženu ten nejlepší dojem vůbec. A nebojte se – ve skutečnosti to není tak složité.

Věnujte jí pozornost

„Nejdříve to vypadalo dobře, ale pak začal civět do mobilu, rozhlížel se všude možně a dokonce jsem ho přistihla, jak zírá na zadek jiný ženský,“ vyprávěla jedna žena druhé a obě dvě nad tím zoufalcem kriticky kroutily hlavou.

Velmi častá situace, která se vám možná už také stala. Pokud se snažíte zapůsobit na nějakou ženu, musíte jí věnovat pozornost. Na tom jim totiž opravdu záleží. Dejte jí jasně najevo, že vás zajímá, naslouchejte ji a nedívejte se přitom po všech čertech. Pokud chcete udělat dojem, musíte mít oči jen pro ni.

Chovejte se jako gentleman

„Bavili jsme se spolu sotva deset minut a už mi drze slintal do výstřihu,“ stěžovala si kamarádka kamarádce a jak tušíte, ani jedna z nich si o daném pánovi nemyslela vůbec nic pěkného.

Ženám sice dokáže zalichotit, že si všimnete jejich předností. Vždyť je mužům mnohdy samy hrdě dávají na obdiv. Nesmíte to ale uspěchat. Pokud jí budete zírat do výstřihu pár minut poté, co spolu navážete rozhovor, pak to daleko nedopracujete. Ženy sice chtějí pozornost, ale zároveň touží po pravém gentlemanovi, který ví, jak se k ženě chovat.

Flirtujte s ní opatrně

„Když mi začal dělat návrhy a lákal mě k sobě do postele, zařadila jsem zpátečku, šel na to moc rychle,“ vysvětlovala jedna druhé. Obě poté usoudily, že všechno má svůj čas a chce to správné načasování.

Pokud se s ženou, která vás zaujala, rozhodnete flirtovat a ona vám bude vaše pokusy oplácet, nesnažte se tlačit na pilu. I samotné flirtování umí být pořádně vzrušující, ale nesmí se uspěchat.

Když jí po půl hodiny navrhnete rychlovku na toaletě, nebo ji pozvete k sobě domů, aniž byste si byl jistý, jak se vlastně jmenuje, pak sám sebe odsoudíte k nešťastnému finále.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Přihlašte se k odběru novinek

Maximálně jednou týdně vám budeme zasílat zajímavé články z našeho magazínu.