Chcete mít jistotu, že to s vámi myslí vážně? Signály, které vám to napoví

Vyznat se v ženách dá někdy opravdu zabrat. Rozhodně to s nimi není jako u mužů, ve kterých se dá číst jako v otevřené knize. K ženám by měli chlapi dostávat návod, který by jim v mnoha životních situacích jistě přišel vhod.

Co když máte za sebou nějaké to rande? Co když už spolu dokonce žijete? Napadají vás otázky, jestli vás ta žena po vašem boku skutečně miluje? Nikdo nechce mít v hlavě broučky pochybností. Chlapi zkrátka chtějí mít jistotu. Podle čeho tedy poznáte, že to s vámi myslí vážně?

Signál číslo jedna: kvůli vám se zajímá o sport

Mezi ženami se samozřejmě dají najít takové, které toho o sportu vědí mnohem více nežli muži. Takových je ale žalostně málo a cíleně je hledat je jako hledat jehlu v kupce sena. Buď na ni natrefíte a začnete si se skutečnou sportovní nadšenkyní, nebo ne. Tak to prostě je.

Pokud ale žijete nebo chodíte s ženou, která se právě díky vám o sport zajímá a dívá se na něho, ačkoli víte, že má kolikrát problém poznat, kteří hráči patří ke které brance, pak už to něco znamená. Když se totiž žena kvůli muži dobrovolně dívá na sportovní zápasy, nebo jej dokonce na taková utkání doprovází, je to jasný důkaz toho, že chce trávit čas po jeho boku a že jí na něm záleží.

Signál číslo dva: nebrání se experimentům za dveřmi ložnice

Není žádným tajemstvím, že sex je jedním ze základních pilířů lásky. Pokud to právě v sexu dvojici nevyhovuje a nešlape jako švýcarské hodinky, pak je něco špatně a takové vztahy zpravidla nemívají dlouhého trvání.

Je tu ale ještě něco, co vám dá najevo, že to s vámi vaše partnerka myslí vážně. Je to nad rámec běžných postelových radovánek, takže ačkoli vám to v posteli funguje a skvěle si rozumíte, jakmile se žena po vašem boku nebrání novinkám a ráda zkouší experimenty, máte vlastně vyhráno.

Je-li vaše drahá polovička ochotna s vámi zkoušet něco, co třeba ještě s nikým jiným v sexu nezkusila, radujte se. Tohle totiž bude vážné.

Signál číslo tři: mluví o vás před svými chlapskými kamarády či kolegy

Asi každému chlapovi je nadmíru jasné, že ho jeho partnerka probírá se svojí kamarádkou. A často se tak děje tím způsobem, že na vás nenechají jedinou nitku suchou a probírají vás doslova od hlavy až k patě. K ženským tohle prostě patří a chlapům nezbývá, nežli se s tím smířit.

Dalším faktem je, že i zadané ženy tu a tam pocítí potřebu flirtovat. Dodává jim to sebevědomí. Není nevídaným jevem, že se nevinně škádlí s cizím týpkem u baru.

Signálem lásky ale je, když o vás podobně nadšeně a hrdě mluví i před opačným pohlavím. Zmíní se o vás před svými mužskými kamarády? Nebo třeba kolegou z práce, o kterém víte, že po ní drze hází očkem? Tehdy jasně poznáte, že nejste jen známost do větru, ale že s vámi skutečně počítá.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Přihlašte se k odběru novinek

Maximálně jednou týdně vám budeme zasílat zajímavé články z našeho magazínu.