Chcete ji požádat o ruku? 4 tipy na perfektní zásnuby!

Je to ona. Ta pravá. Ta vyvolená. Ta ze všech nejlepší. Dospěli jste do fáze, kdy jste si uvědomili, že si ji chcete vzít. Že s ní chcete strávit zbytek života.

Mít ji jenom pro sebe. Uvažujete nad zásnubami, ale jste z toho nervózní. Žádost o ruku tak nějak automaticky padá na muže, proto se není čemu divit, že z toho máte hlavu jako pátrací balon. A možná se i bojíte, že to pokazíte, že to nebude dokonalé. Tohle všechno k tomu patří.

Každá žena touží po prstýnku, to všichni dobře víme. Nejde ale pouze o samotný prsten, který jí v pokleku navléknete na prst. Jde o celou událost, na kterou ženy vzpomínají do konce života.

Zásnuby prostě musí být perfektní, protože právě dokonalost je od mužů očekávána. Máte z toho nervy? Nevíte, jak na to? Potřebujete poradit, inspirovat, nakopnout? V tom případě se pohodlně usaďte a přečtěte si naše 4 tipy na perfektní zásnuby!

1. Chce to prsten

Bez prstenu se během žádosti o ruku neobejdete. Jako první byste měli mít jasno v tom, jaký prsten by vaší drahé polovičce udělat tu největší radost. Buď se jí můžete na rovinu zeptat a tím tak trochu pokazit celé překvapení, nebo na to jít nenápadně a zjišťovat, po čem asi tak touží.

Můžete si vzít na pomoc její kamarádku, která určitě nebude proti a ráda vám s tímto úkolem pomůže. Hlavně nezapomeňte na správnou velikost. Vaší milovanou by určitě nepotěšilo, pokud byste se jí snažili na prst narvat příliš malý prstýnek, co myslíte?

2. Výběr místa

Jakmile budete mít jasno, jaký prstýnek své budoucí nevěstě natáhnete na prsteníček, měli byste se zamyslet nad místem, kde onu větu vyslovíte. Může to být někde, kde to máte oba rádi. Třeba na nějakém vámi blízkém místě, kde se pojí příjemné vzpomínky.

Nebo na to můžete jít úplně od lesa a vybrat nějaké úplně jiné místo, kde to vaše partnerka nebude ani trochu čekat – třeba na nějakém výletě, kde zcela nečekaně kleknete a vyslovíte se nahlas. To bude panečku překvapení!

3. Vhodný okamžik

Máte místo a představu o prstenu? Pak vyberte ten správný okamžik. Pokud si myslíte, že to na svou milovanou vychrlíte narychlo při cestě autem na nákup, pak asi nepočítejte s tím, že bude skákat nadšením. Ženy prostě chtějí romantiku, chtějí mít slzy v očích a srdce v krku. Tak vybírejte pečlivě, protože správné načasování je polovina úspěchu. Vážně!

4. Promyslete si, jak to uděláte

Na závěr ještě zmínka o tom, jak celou žádost o ruku pojmete. Vsadíte na klasiku a v daný okamžik si prostě jen před partnerku kleknete s prstenem v ruce? Inspirujete se romantickými filmy a prsten přítelkyni schováte do skleničky s šampaňským?

Nebo budete originální a žádost o ruku necháte napsat přímo na sebe? Možností je nespočet, záleží tedy jen na vás, jak moc chcete svou milovanou překvapit. Nebo šokovat, kdo ví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Další zajímavé články